Tulokset Täydellinen - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  KemTu harkkakisa 1    Tulostuspäivämäärä  02 huhtikuu 2021   
  Kilpailun paikkakunta  Kemi    Tulostusaika  12:34   
  Järjestäjä  Kemin Työväen Uimarit ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  02 huhtikuu 2021         
 
 
Laji 1, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jutta Mört  2005      38.18        1:20.45   
  Kemin Työväen Uimarit  1:19.88                 
                     
Pinja Junttari  2006      38.03        1:22.49   
  Kemin Työväen Uimarit  1:20.66                 
                     
 
Laji 2, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tuomas Nissinen  2008              39.01   
  Kemin Työväen Uimarit  43.56                 
 
Laji 3, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Oona Lipponen  2006      36.94        1:20.49   
  Kemin Työväen Uimarit  1:21.53                 
                     
Saara Nissinen  2006      36.03        1:28.63   
  Kemin Työväen Uimarit                   
                     
 
Laji 4, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Pinja Junttari  2006      36.62  1:19.78  2:05.78    2:45.00   
  Kemin Työväen Uimarit  2:40.15                 
                     
Oona Lipponen  2006      36.73  1:22.22  2:12.42    2:50.36   
  Kemin Työväen Uimarit  2:50.13                 
                     
Armi Tavi  2007      37.00  1:24.40  2:17.14    2:55.72   
  Kemin Työväen Uimarit  2:57.23                 
                     
Saara Nissinen  2006      39.99  1:26.82  2:19.13    3:00.99   
  Kemin Työväen Uimarit  3:00.21                 
                     
Milla Seppälä  2007              DSQ   
  Kemin Työväen Uimarit  2:58.13                 
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 5, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jutta Mört  2005              37.16   
  Kemin Työväen Uimarit  37.22                 
Armi Tavi  2007              40.56   
  Kemin Työväen Uimarit  40.52                 
Milla Seppälä  2007              43.54   
  Kemin Työväen Uimarit  42.70                 
 
Laji 6, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Carolina Lilly Maria Isomaa  2008              46.21   
  Kemin Työväen Uimarit                   
Juulia Koskinen  2010              46.60   
  Kemin Työväen Uimarit  56.70                 
 
Laji 7, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Iivari Tihinen  2009              36.46   
  Kemin Työväen Uimarit  37.76                 
Aleksi Kallioinen  2009              37.32   
  Kemin Työväen Uimarit  44.58                 
Eemeli Tihinen  2008              38.17   
  Kemin Työväen Uimarit  38.86                 
 
Laji 8, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Carolina Lilly Maria Isomaa  2008              51.22   
  Kemin Työväen Uimarit                   
Juulia Koskinen  2010              52.96   
  Kemin Työväen Uimarit  57.80                 
Emma Häkkilä  2011              56.24   
  Kemin Työväen Uimarit                   
 
Laji 9, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Aleksi Kallioinen  2009      41.27        1:23.65   
  Kemin Työväen Uimarit  1:39.78                 
                     
Iivari Tihinen  2009      39.79        1:24.22   
  Kemin Työväen Uimarit                   
                     
Eemeli Tihinen  2008      42.47        1:29.95   
  Kemin Työväen Uimarit  1:28.96                 
                     
 
Laji 10, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Carolina Lilly Maria Isomaa  2008      55.18        1:51.05   
  Kemin Työväen Uimarit                   
                     
Juulia Koskinen  2010      54.64        1:54.93   
  Kemin Työväen Uimarit                   
                     
Emma Häkkilä  2011      59.17        2:03.98   
  Kemin Työväen Uimarit                   
                     
 
Laji 11, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Iivari Tihinen  2009      54.16        1:49.50   
  Kemin Työväen Uimarit                   
                     
Aleksi Kallioinen  2009      53.22        1:49.84   
  Kemin Työväen Uimarit                   
                     
 
Laji 12, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Juulia Koskinen  2010      46.44        1:39.70   
  Kemin Työväen Uimarit  1:44.72                 
                     
Emma Häkkilä  2011              DSQ   
  Kemin Työväen Uimarit                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 13, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Aleksi Kallioinen  2009      46.67        1:35.72   
  Kemin Työväen Uimarit  1:47.21                 
                     
Eemeli Tihinen  2008              DSQ   
  Kemin Työväen Uimarit  1:42.84                 
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
Iivari Tihinen  2009              DSQ   
  Kemin Työväen Uimarit                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 14, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Minka Adeleine Torvikoski  2011              56.03   
  Kemin Työväen Uimarit                   
Anna Tavi  2011              DSQ   
  Kemin Työväen Uimarit                   
  SW 8.3 Eriaikainen käsien palautus               
 
Laji 15, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Julius Hyvärinen  2010              48.89   
  Kemin Työväen Uimarit                   
 
Laji 16, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Minka Adeleine Torvikoski  2011              51.62   
  Kemin Työväen Uimarit                   
Anna Tavi  2011              55.46   
  Kemin Työväen Uimarit  50.34                 
 
Laji 17, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Julius Hyvärinen  2010              1:16.75   
  Kemin Työväen Uimarit                   
 
Laji 18, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Minka Adeleine Torvikoski  2011              59.63   
  Kemin Työväen Uimarit  54.02                 
Anna Tavi  2011              1:02.46   
  Kemin Työväen Uimarit  1:06.87                 
Hilma Mört  2012              1:08.09   
  Kemin Työväen Uimarit  1:10.15                 
 
Laji 19, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Julius Hyvärinen  2010              1:02.71   
  Kemin Työväen Uimarit                   
 
Laji 20, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Minka Adeleine Torvikoski  2011              42.16   
  Kemin Työväen Uimarit  38.99                 
Anna Tavi  2011              43.65   
  Kemin Työväen Uimarit  45.98                 
Hilma Mört  2012              50.00   
  Kemin Työväen Uimarit  56.41                 
 
Laji 22, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Toni Lipponen  2003      29.11        1:00.58   
  Kemin Työväen Uimarit                   
                     
 
Laji 24, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ronny Brännkärr  2002              24.83   
  Kemin Työväen Uimarit                   
 
Laji 25, 100m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Toni Lipponen  2003      29.51        1:03.36   
  Kemin Työväen Uimarit  1:00.71                 
                     
 
Laji 27, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ronny Brännkärr  2002      23.87        49.80   
  Kemin Työväen Uimarit  49.35                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  02 huhtikuu 2021 
Lisenssinhaltija: Kemin Työväen Uimarit  Tulostusaika  12:34